Цей веб-сайт використовує кукі-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також подати кращий користувальницький досвід Залишившись на сайті, ви погоджуєтесь із використанням файлів
12 жовтня 2021
АНГЛІЯ ДОЗВОЛИТЬ В’ЇЗД БЕЗ КАРАНТИНУ ДЛЯ ЩЕПЛЕНИХ УКРАЇНЦІВ

Нові правила в’їзду почнуть діяти з 4:00 11 жовтня (за місцевим часом). Мандрівники повинні пройти повний курс вакцинації принаймні за два тижні до прибуття в Англію. Великобританія визнає: Oxford/AstraZeneca, Pfizer/BioNTech, Moderna, Janssen.

Шотландія, Уельс та Північна Ірландія можуть встановлювати власні вимоги на в’їзд для мандрівників.

Крім того, Великобританія визнала сертифікати, які були видані в Україні. Хоча щеплені пасажири звільняються від самоізоляції, але після прибуття потрібно буде здати ПЛР-тест.

Нагадаємо, з 4 жовтня щепленим туристам, які прямують до Великобританії, більше не потрібно проходити ПЛР-тест перед вильотом.

Останні Новини
12 жовтня 2021
Франція дозволить в’їзд лише вакцинованим туристам з України!

Умови в’їзду в Францію для вакцинованих українців (Pfizer, Moderna, AstraZeneca/Covishield, J&J)

Для вакцинованих громадян України немає обмежень для в’їзду, якщо є щеплення однією із вакцин, визнаних Європейським агентством лікарських засобів (EMA) і дозволених для використання на території Франції.

До їх числа належать вакцини Pfizer/Comirnaty, Moderna, AstraZeneca/Vaxzevria/Covishield і Jansen/Johnson & Johnson. При цьому вакцинація вважається повною, якщо минуло 28 днів з часу вакцинації вакциною Janssen і 7 днів з часу другої дози у разі вакцинації іншими вакцинами – Pfizer, Moderna, AstraZeneca/Vaxzevria/Covishield).

Для контролю на кордоні вимагають пред’явити документ, що підтверджує вакцинацію та заповнити заяву про відсутність симптомів Covid-19 та/або про відсутність контактів з особами, що захворіли на Covid-19.

Франція приймає цифрові сертифікати в “Дія”, а також паперові свідоцтва вакцинації, що видані сімейним лікарем.

Зазначені умови в’їзду застосовуються як до дорослих, так і до дітей (віком від 12 років).

...ЧИТАТИ ЩЕ
12 жовтня 2021
У Канаді подорожувати можна буде тільки вакцинованим

Канада вимагатиме сертифікати вакцинації як під час внутрішніх, так і під час міжнародних поїздок літаком чи залізничним транспортом.

Всі пасажири літаків та потягів старше 12 років мають зробити щеплення двома дозами вакцини до 30 листопада.

Вже з 30 жовтня у туристів вимагатимуть докази вакцинації або негативний результат тесту на COVID-19. За місяць, з 30 листопада негативний тест на коронавірус не буде підставою для можливості подорожувати.

Прем’єр-міністр Джастін Трюдо заявив, що виключення будуть за дуже рідкісних випадків, наприклад, коли вакцинація від COVID-19 протипоказана за станом здоров’я.

“Всі громадяни Канади повинні розуміти, що якщо хочеш подорожувати країною або за кордон, то єдиний шлях для цього – пройти вакцинацію”, – зазначив він.

...ЧИТАТИ ЩЕ
12 жовтня 2021
Країни, що приймають громадян України

В Європі практично не залишилося країн, що не приймають вакцинованих мандрівників з України – навіть тих, хто бажає подорожувати як турист чи їде за кордон до друзів або знайомих. 

Втім, умови в’їзду до різних країн різняться:


💉Потрібна вакцинація (приймають, у тому числі, паперові довідки – Австрія, Литва, Польща, Словаччина, Фінляндія, приймають лише електронні сертифікати – Ісландія, Італія, Мальта, Норвегія, Румунія, Чехія, Швеція).


💉або🔬Визнають вакцинацію або тести (Албанія, Бельгія, Болгарія, Боснія і Герцеговина, Вірменія, Греція, Грузія, Естонія, Іспанія, Кіпр, Латвія, Молдова, Нідерланди, Німеччина, Північна Македонія, Словенія, Туреччина, Угорщина, Франція, Хорватія, Чорногорія, Швейцарія, Ірландія, Португалія).


🔬Визнають тести, але не вакцинацію (Данія, Сербія).


❌ Закриті для туристів з України (Азербайджан, Білорусь, Великобританія).


...ЧИТАТИ ЩЕ