Цей веб-сайт використовує кукі-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також подати кращий користувальницький досвід Залишившись на сайті, ви погоджуєтесь із використанням файлів
11 червня 2021
Куди поїхати без ПЛР тестів?

Ми дізнались, в які туристичні країни світу українці можуть полетіти на відпочинок без проходження тестів та ізоляції. Також мандрівниками варто розуміти під час планування поїздки, що правила можуть змінитися будь-якої миті залежно від епідеміологічної ситуації.

Албанія. Одна з повністю відкритих для туризму країн світу. Для туристів обмежень для в'їзду немає. ПЛР-тест при перетині кордону не потрібен. Віза для громадян України також не потрібна.

Чорногорія. На кордоні не вимагається ні довідка про негативний ПЛР-тест, ні страховий поліс, який покриває COVID-19. Приємний бонус: з 13 травня всі охочі туристи зможуть безкоштовно зробити ПЛР-тест для повернення додому після відпочинку. У травні тут скасували комендантську годину, дозволили пересування між регіонами і пом'якшили умови для ресторанів просто неба.

Північна Македонія. Для поїздки в Північну Македонію українцям не потрібні ні тести, ні віза. Втім, в країні діє нічна комендантська година.

Домінікана. Для туристів тут найзручніші умови в'їзду - тести і віза не потрібні. Перед поїздкою необхідно заповнити анкету на порталі електронного квитка. Її рекомендовано заповнити за 72 години до поїздки, роздрукувати QR-код або зробити знімок екрана з кодом і мати його під рукою до прибуття.

Мексика. При перетині кордону вимагається страховий поліс, який покриває лікування COVID-19. Тестування в аеропорту – відсутнє. Негативний результат ПЛР-тесту не потрібно надавати. Для подорожі літаком необхідно зареєструватися на сайті й заповнити спеціальну форму, яку пред'явити міграційній службі по прибуттю.

Останні Новини
15 червня 2021
Київ – Салоніки — новий напрямок SkyUp

Авіакомпанія SkyUp розширює польотну програму до Греції. З 2 липня 2021 р. стартують рейси за маршрутом Київ — Салоніки — Київ. Спочатку відправитись на курорт можна буде раз на тиждень — щоп’ятниці. А вже з 13 липня SkyUp додає ще один рейс щовівторка.

Рейс до Салонік доповнює грецьку програму SkyUp, куди вже можна запланувати поїздку до Родосу з Києва, а також до Іракліона з Києва й Одеси.

Інформація щодо в’їзду на територію Греції

Наразі для перетину кордону Греції всім громадянам України (вимоги поширюються на дорослих і дітей старше 5 років) необхідно:

-заповнити Форму повідомлення про місцезнаходження пасажира (PLF);

-надати негативний ПЛР-тест, який було зроблено не пізніше 72 годин до прибуття;

-АБО мати довідку про повне проходження вакцинації щонайменше за 14 днів до подорожі;

-АБО надати довідку про перенесену хворобу та одужання й наявність антитіл чи позитивний ПЛР-тест, після отримання яких минуло від 2 до 9 місяців.

Сертифікат вакцинації, результати тестів та довідки мають надаватися лише англійською мовою.

Влада Греції залишає за собою право проводити вибіркове безкоштовне тестування туристів на коронавірус. У випадку отримання позитивного результату мандрівники мають відправитись на 14-денний карантин.

 

...ЧИТАТИ ЩЕ
14 червня 2021
Європарламент остаточно затвердив цифрові сертифікати COVID-19

Депутати Європейського парламенту підтримали законопроєкт щодо впровадження цифрових сертифікатів COVID-19, які мають полегшити подорожі в межах ЄС та сприяти економічному відновленню.

Цифрові сертифікати запрацюють з 1 липня 2021 року та діятимуть протягом 12 місяців. Сертифікат буде видаватись національними органами охорони здоров’я безкоштовно та буде доступний у цифровому або паперовому форматі, що містить QR-код.

Документ засвідчуватиме, що особа:

-була щеплена проти COVID-19

-нещодавно отримала негативний результат тесту

-вилікувалась від інфекції.

На практиці це будуть три окремі сертифікати, однак спільна система дозволить зробити сертифікати сумісними та перевіреними в ЄС, а також запобігти їх підробці та іншому шахрайству з тестами чи вакцинацією.

...ЧИТАТИ ЩЕ
14 червня 2021
Нові напрямки SkyUp: Київ – Даламан та Львів – Бодрум

Skyup Airlines розширила польотну програму до Туреччини та додала нові напрямки з Києва в Даламан та зі Львова в Бодрум.

Квитки на нові рейси вже доступні для бронювання з ціною від $200 із Києва та від $149 зі Львова. Базовий тариф передбачає тільки ручну поклажу розміром 55х40х20 см та вагою 9 кг.

Перший рейс зі Львова в Бодрум заплановано виконати 15 червня, а старт польотів із Києва в Даламан запланований на 20 червня.


З 4 червня для в’їзду в Туреччину необхідно негативний результат ПЛР-тестування та заповнення електронної форми протягом останніх 72 годин до подорожі, а також мати страховку з покриттям COVID-19.

...ЧИТАТИ ЩЕ