Цей веб-сайт використовує кукі-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також подати кращий користувальницький досвід Залишившись на сайті, ви погоджуєтесь із використанням файлів
Наші щасливі клієнти
Переглянути більше відгуків на нашій сторінці фейсбук та гугл сторінці
Тамара Сломинская
Відгук написаний на фейсбук
Хочу подякувати Костянтина за кращі квитки!) Літали в лютому в ОАЕ, знайшов найкращі ціни, за день до вильоту надіслав посадочні, відповідав на всі наші вопроси👌 будемо звертатися знову!
Олена Мугівара
Відгук написаний на фейсбук
Хочу сказати велике спасибі за допомогу, надану в не дуже просте сітуаціі.Отзивчівость, оперативність у вирішенні проблеми і професіоналізм високого класу вигідно відрізняють ваших спеціалістов.Персональная подяку менеджеру Наталії Петренко. Звертайтеся і тут Вам завжди допоможуть!
Настя Столярова
Відгук написаний на фейсбук
Уже не перший раз користуємось послугами Avia Charter. Тут завжди, підкажуть, допоможуть, підберуть білети за вашим запитом. Качественный и быстрый сервис, дешёвые цены и очень приятный персонал!
Катерина
Відгук написаний на фейсбук
Дуже приємно спілкуватися з менеджером, допомогли швидко і професійно)
Daria Leheza
Відгук написаний на фейсбук
Купувала квитки через це агенство. Все швидко прорахували, запропонували кращі варіанти. Оплата пройшла швидко. Величезне дякую. Бажаю удачі!
Svetlana Nails
Відгук написаний на фейсбук
Багато рокiв користуюся послугами авiачартер, вдячна за швидку реакцiю на запити та прозору цiнову полiтику. Смiливо рекомендую!
Larisa Kulinich
Відгук написаний на фейсбук
Оперативність. Уважне ставлення до клієнтів. Завжди готові допомогти в будь-якій ситуації.