Цей веб-сайт використовує кукі-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також подати кращий користувальницький досвід Залишившись на сайті, ви погоджуєтесь із використанням файлів
12 жовтня 2021
Франція дозволить в’їзд лише вакцинованим туристам з України!

Умови в’їзду в Францію для вакцинованих українців (Pfizer, Moderna, AstraZeneca/Covishield, J&J)

Для вакцинованих громадян України немає обмежень для в’їзду, якщо є щеплення однією із вакцин, визнаних Європейським агентством лікарських засобів (EMA) і дозволених для використання на території Франції.

До їх числа належать вакцини Pfizer/Comirnaty, Moderna, AstraZeneca/Vaxzevria/Covishield і Jansen/Johnson & Johnson. При цьому вакцинація вважається повною, якщо минуло 28 днів з часу вакцинації вакциною Janssen і 7 днів з часу другої дози у разі вакцинації іншими вакцинами – Pfizer, Moderna, AstraZeneca/Vaxzevria/Covishield).

Для контролю на кордоні вимагають пред’явити документ, що підтверджує вакцинацію та заповнити заяву про відсутність симптомів Covid-19 та/або про відсутність контактів з особами, що захворіли на Covid-19.

Франція приймає цифрові сертифікати в “Дія”, а також паперові свідоцтва вакцинації, що видані сімейним лікарем.

Зазначені умови в’їзду застосовуються як до дорослих, так і до дітей (віком від 12 років).

Останні Новини
29 листопада 2021
Три нові міжнародні напрямки у 2022 році від SkyUp!

В першій половині наступного року українська авіакомпанія SkyUp почне обслуговувати три нових міжнародних рейси з України в Іспанію та Оман. Новий напрямок Львів – Аліканте стартує у квітні, а Київ – Маскат та Львів – Маскат у травні 2022 року.

Львів – Аліканте (Іспанія)

Перші рейси зі Львова в Аліканте заплановані на 14 квітня 2022 року два рази на тиждень: щопонеділка та щочетверга, тривалість польоту – близько 3 годин 30 хвилин

Львів – Маскат (Оман)

З 23 травня 2022 року перевізник почне обслуговувати рейси – Львів – Маскат, два раз на тиждень:  щопонеділка та щочетверга зі Львова та щопонеділка і щоп’ятниці з Маскату.Тривалість польоту – близько 5 годин 40 хвилин.

Київ – Маскат (Оман)

З 3 травня 2022 року перевізник почне обслуговувати рейси – Київ – Маскат, один раз на тиждень:  щовівторка з Києва та щосереди з Маскату.Тривалість польоту – близько 5 годин 40 хвилин.

...ЧИТАТИ ЩЕ
25 листопада 2021
В Україні починається створення національного авіаперевізника

Україна отримала підтвердження економічної доцільності проекту щодо національного перевізника від французьких консультантів.

В Україні починається створення українського національного авіаперевізника Ukrainian National Airlines.

Україна веде переговори із західними колегами про створення у нас сучасного авіахабу для модернізації пасажирських літаків у вантажні.

...ЧИТАТИ ЩЕ
24 листопада 2021
Bees літатиме із Києва в Запоріжжя

Bees Airline отримала права на експлуатацію нової внутрішньої повітряної лінії з Києва в Запоріжжя! Дозвіл надано на виконання регулярних повітряних перевезень з 24 листопада на необмежений термін.

В системі бронювання авіакомпанії з’явилися квитки на новий напрямок, але тільки на дві дати: виліт з Києва 24 листопада, повернення із Запоріжжя 26 листопада.

Вартість квитків стартує від 800 гривень (€26) в один бік та від 1603 гривень (€52) туди-назад. У вартості квитків тільки ручна поклажа. Авіакомпанія виконує рейси на сучасних літаках Boeing 737-800 Next Generation.

...ЧИТАТИ ЩЕ