Цей веб-сайт використовує кукі-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також подати кращий користувальницький досвід Залишившись на сайті, ви погоджуєтесь із використанням файлів
03 червня 2021
Греція. Обов'язкове заповнення форми реєстрації

Обов'язкове заповнення форми реєстрації Protocol for Arrivals in Greece


Наполегливо просимо вас інформувати усіх пасажирів подорожуючих до Греції про 

ОБОВ’ЯЗКОВЕ заповнення форми реєстрації Protocol for Arrivals in Greece - travel.gov.gr та отримання персонального QR-коду

не пізніше, ніж за 24 години до вильоту.

Пасажирів без QR-коду не мають права впускати до країни.

Більше інформації про правила в'їзду доступно в 

Довіднику мандрівника

Останні Новини
15 червня 2021
Київ – Салоніки — новий напрямок SkyUp

Авіакомпанія SkyUp розширює польотну програму до Греції. З 2 липня 2021 р. стартують рейси за маршрутом Київ — Салоніки — Київ. Спочатку відправитись на курорт можна буде раз на тиждень — щоп’ятниці. А вже з 13 липня SkyUp додає ще один рейс щовівторка.

Рейс до Салонік доповнює грецьку програму SkyUp, куди вже можна запланувати поїздку до Родосу з Києва, а також до Іракліона з Києва й Одеси.

Інформація щодо в’їзду на територію Греції

Наразі для перетину кордону Греції всім громадянам України (вимоги поширюються на дорослих і дітей старше 5 років) необхідно:

-заповнити Форму повідомлення про місцезнаходження пасажира (PLF);

-надати негативний ПЛР-тест, який було зроблено не пізніше 72 годин до прибуття;

-АБО мати довідку про повне проходження вакцинації щонайменше за 14 днів до подорожі;

-АБО надати довідку про перенесену хворобу та одужання й наявність антитіл чи позитивний ПЛР-тест, після отримання яких минуло від 2 до 9 місяців.

Сертифікат вакцинації, результати тестів та довідки мають надаватися лише англійською мовою.

Влада Греції залишає за собою право проводити вибіркове безкоштовне тестування туристів на коронавірус. У випадку отримання позитивного результату мандрівники мають відправитись на 14-денний карантин.

 

...ЧИТАТИ ЩЕ
14 червня 2021
Європарламент остаточно затвердив цифрові сертифікати COVID-19

Депутати Європейського парламенту підтримали законопроєкт щодо впровадження цифрових сертифікатів COVID-19, які мають полегшити подорожі в межах ЄС та сприяти економічному відновленню.

Цифрові сертифікати запрацюють з 1 липня 2021 року та діятимуть протягом 12 місяців. Сертифікат буде видаватись національними органами охорони здоров’я безкоштовно та буде доступний у цифровому або паперовому форматі, що містить QR-код.

Документ засвідчуватиме, що особа:

-була щеплена проти COVID-19

-нещодавно отримала негативний результат тесту

-вилікувалась від інфекції.

На практиці це будуть три окремі сертифікати, однак спільна система дозволить зробити сертифікати сумісними та перевіреними в ЄС, а також запобігти їх підробці та іншому шахрайству з тестами чи вакцинацією.

...ЧИТАТИ ЩЕ
14 червня 2021
Нові напрямки SkyUp: Київ – Даламан та Львів – Бодрум

Skyup Airlines розширила польотну програму до Туреччини та додала нові напрямки з Києва в Даламан та зі Львова в Бодрум.

Квитки на нові рейси вже доступні для бронювання з ціною від $200 із Києва та від $149 зі Львова. Базовий тариф передбачає тільки ручну поклажу розміром 55х40х20 см та вагою 9 кг.

Перший рейс зі Львова в Бодрум заплановано виконати 15 червня, а старт польотів із Києва в Даламан запланований на 20 червня.


З 4 червня для в’їзду в Туреччину необхідно негативний результат ПЛР-тестування та заповнення електронної форми протягом останніх 72 годин до подорожі, а також мати страховку з покриттям COVID-19.

...ЧИТАТИ ЩЕ